من سیاوش ستوده هستم!

مدارج تحصیلی خود را در دوره کارشناسی در رشته مهندسی عمران و مقطع کارشناسی ارشد ، در رشته MBA (گرایش استراتژی) از دانشگاه تهران اخذ نموده ام.

 

مسیر فعالیت من در زمینه کسب و کار سال ها پیش آغاز گردید و این مسیر با کسب دانش و مهارت های تخصصی به واسطه مطالعات و تحقیقات فراوان درزمینه علوم مدیریتی بویژه مدیریت استراتژیک و بازاریابی ادامه یافت، علیرغم وجود فرصت های گوناگون برای ادامه این مسیر در خارج ازکشور، دغدغه اداره کسب و کارها به شیوه کاملا سنتی در کشور عزیزمان من را بر آن داشت که قدم به عرصه مشاوره کسب و کار گذاشته تا بتوانم به نوبه خود گام هایی را هر چند کوچک در نزدیک تر کردن شیوه مدیریت کسب و کارهای کشورمان به سمت استانداردهای روز دنیا بردارم.

 

نکته حائز اهمیت این است که، اینجانب تنها عضو کوچکی از یک مجموعه عظیم برای دستیابی به این مهم بوده و من را در این راه متخصصان و خبرگانی با سال ها تجربه در زمینه های گوناگون مدیریت و مدیریت کسب و کار همراهی می نمایند.

 

به امید دیدار شما

 


 

 

 

ما راه حل را می دانیم ، در غیر اینصورت آنرا می یابیم.

 


We know the solution, Otherwise We will find it

 

ما راه حل را می دانیم ، در غیر اینصورت آنرا می یابیم.           .We know the solution, Otherwise We will find it

ارتباط با ما

درباره ما

علیرغم وجود فرصت های گوناگون برای ادامه این مسیر در خارج ازکشور، دغدغه اداره کسب و کارها به شیوه کاملا سنتی در کشور عزیزمان من را بر آن داشت که قدم به عرصه مشاوره کسب و کار گذاشته تا بتوانم به نوبه خود گام هایی را هر چند کوچک در نزدیک تر کردن شیوه مدیریت کسب و کارهای کشورمان به سمت استانداردهای روز دنیا بردارم.