معنی لغت بیزینس …

یک سازمان یا نظام اقتصادی که در آن کالاها و خدمات برای یک دیگر یا برای پول مبادله می کنند . هر کسب و کار نیاز به نوعی سرمایه گذاری دارد و به اندازه کافی مشتریان است که می تواند خروجی خود را به طور صحیح به فروش برساند تا سود ایجاد کند.شرکت ها می توانند به صورت خصوصی، غیر انتفاعی یا دولتی باشند. یک نمونه از کسب و کار شرکت PepsiCo است، در حالی که کسب و کار مشتاق و پاپ یک شرکت خصوصی است.

 

 بیزینس …

با وجود یک رویای مداوم برای شروع یک بیزینس، بسیاری از مردم هرگز فرصتی را برای دیدن آن از فانتزی به واقعیت نگرفتند. چه چیزی آنها را متوقف می کند؟ فقدان منابع ملموس مانند زمان و پول، بلوک های کلیدی در بازی کارآفرینی است . اما برای اکثریت قریب به اتفاق، این ترس ناخوشایند است که راه اندازی یک بیزینس تنها یک پروژه بزرگ است. ترس نیست در دنیای پیشرفته تکنولوژیکی پیشرفته، هرگز آسان تر از شروع کسب و کار خود و رشد آن نیست. و بسیاری حتی می توانند در سرعت رعد و برق شروع شوند . آیا شما تمایل زیادی برای شروع بیزینس دارید، اما نمیتوانید بفهمید که چه باید دنبال کنید و چگونه این کار را انجام دهید؟ انتخاب های خود را مختصر کنید و به عنوان یک روز با ابزارهایی که برای جذب مشتری جدید جذاب هستند، بیدار شوید .

 

 

قبل از شروع یک بیزینس

 

قبل از اینکه یک بیزینس را شروع کنید، باید تصمیم بگیرید که چه نوع ساختاری بیزینس شما را دنبال خواهد کرد. نوع سازمان های کسب و کار شما انتخاب خواهد شد مقدار مالیات بر آن اعمال می شود و ماهیت مسائل حقوقی که ممکن است با آن روبرو شوند. شایع ترین نوع سازمان های تجاری عبارتند از: مالکیت شخصی، مشارکت، شرکت، شرکت S و شرکت محدود با مسئولیت محدود (LLC). هر نوع سازمان تجارت دارای مزایا و معایب خاص خود است، بنابراین بهتر است مشاوره ای از یک وکیل و یک حسابدار برای تعیین اینکه کدام سازمانی برای شما اهداف کسب و کار شما مناسب است.اکثر افراد که خودشان را به یک کسب و کار کوچک شروع می کنند، تنها مدل مالکیت را انتخاب می کنند؛ زیرا این ساده ترین نوع سازمان تجارت، از لحاظ قانونی و مالیات است. فقط یک مالک در مالکیت شخصی وجود دارد. تمام دارایی های کسب و کار و سود متعلق به صاحب منصفه است. با این حال، امنیت مالی محدود است، زیرا صاحب شخصیت شخصی مسئول تمام بدهی های مالی است. درآمد و هزینه های مربوط به کسب و کار تحت بازپرداخت ماليات شخصی مالک می باشد.

 

آیا نیاز به مشاوره در زمینه کسب و کار خود دارید؟

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید!

 

ما راه حل را می دانیم ، در غیر اینصورت آنرا می یابیم.           .We know the solution, Otherwise We will find it

ارتباط با ما

درباره ما

علیرغم وجود فرصت های گوناگون برای ادامه این مسیر در خارج ازکشور، دغدغه اداره کسب و کارها به شیوه کاملا سنتی در کشور عزیزمان من را بر آن داشت که قدم به عرصه مشاوره کسب و کار گذاشته تا بتوانم به نوبه خود گام هایی را هر چند کوچک در نزدیک تر کردن شیوه مدیریت کسب و کارهای کشورمان به سمت استانداردهای روز دنیا بردارم.