سئو

 

سئو به دو بخش سئو داخلی سایت و سئو خارجی سایت تقسیم می شود. جهت انجام سئو خارجی سایت، لینک سازی صورت می گیرد. یعنی بتوانیم برای سایت برند مورد نظر خود، با استفاده از لینکی که از سایت های معتبر به سایت ما داده می شود، اعتبار کسب نماییم.

 

هنگامی که اقدام به سئو وب سایت برای موتورهای جستجو می کنید باید چند مورد را مد نظر قرار دهید. باید اطلاعات کافی در زمینه تولید محتوای باکیفیت، متا تگ، کلمات کلیدی، عنوان مناسب، سئو وب سایت برای موبایل، سئو سرعت سایت، سئو تصاویر و همچنین تحلیل رقبا داشته باشید. همچنین باید توانایی استفاده از نرم افزارهای مرتبط با سئو را داشته باشید. درک گوگل از سایت های معتبر و پربازدید، بسیار مهم می باشد. همیشه به یاد داشته باشید که این موتور جستجو، به هنگام ارائه لیست نتایج، محبوبیت یک سایت را به عنوان یک فاکتور اساسی برای سایت های معتبر در نظر می گیرد که این اتفاق تاثیر بسزایی در افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو خواهد داشت.

 

 

 

برندینگ

 

و اما برندینگ، هنر ایجاد تصویری از شرکت است که باعث میشود مصرف کننده کالا یا خدمات شما را انتخاب کند. برندینگ، محصولات و خدمات شما را از سایر رقبایتان متمایز می کند. در واقع برندینگ به این معناست که مشتری با شنیدن نام شرکت یا کسب و کار شما یک تصویر ذهنی از لوگو، شعارتان و یا غیره در ذهنش ایجاد می شود. ذهنیت مشتریان شما، باعث تمایز بین شما و رقبایتان است. هدف از برندینگ این است که شما از طریق محصولات و خدماتتان با افراد ارتباط برقرار کنید و آن ها را برای خرید تشویق کنید. برندینگ با ایجاد یک پیام واضح اعتبار شما را افزایش می دهد. برندسازی علاوه بر این که به شما کمک می کند تا اعتبار و هویت به دست آورید، به افزایش فروش شما هم کمک خواهد کرد.

 

 

تاثیر سئو سایت بر برندینگ

 

سئو می تواند به برندسازی کمک کند. سئو بهترین روش شناساندن نام تجاری است. مخصوصا برای افرادی که دارای محصولات یا خدماتی هستند که توسط مشتری جستجو می شود. سئو تاثیر مستقیمی دربرندینگ، افزایش فروش و بازاریابی دارد. شما با به کارگیری تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت تان می توانید در موتورهای جستجو رتبه ی خوبی کسب کنید و بیشتر دیده شوید. این بیشتر دیده شدن می تواند به برندسازی شما کمک کند و به این ترتیب شما در زمینه ی کسب و کارتان مشهور می شوید و اعتماد مخاطبان به سایت شما جلب می شود. اکثر افراد برای پیدا کردن کالاها و خدمات مورد نیازشان در گوگل سرچ می کنند. اگر سایت شما در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان رتبه ی خوبی داشته باشد، می تواند مخاطبان هدف را جذب کند و شما را تبدیل به برند نماید.

 

 

تاثیر سئو سایت بر برندینگرا در رقابت برای رتبه ی بالا در جستجو گر می توان مشاهده کرد که تبدیل به یک چالش بزرگ شده است. بیش از یک میلیارد وب سایت در اینترنت فعال هستند و این بدان معنی است که تقریبا هر کار تجاری، چندین کسب و کار مشابه رقیب دارد. رقابت برای رتبه ی بالا در موتور جستجو گر هر روز شدیدتر می شود زیرا تعداد بی شماری از برندهای مختلف در تلاش زیاد برای بازاریابی آنلاین هستند. قدرت یک برند تجاری در این رقابت در گرو استفاده از استراتژی سئو است. تاثیر سئو سایت بر برندینگ همین مورد است که آن را جزء رتبه های برتر گوگل قرار می دهد. مردم اعتبار یک برند را در این می بینند که گوگل چه جایگاهی برای آن تعریف کرده است. صدر نتایج جستجو گرها پر اعتبار ترین گزینه برای جایگاه سایت و شرکت است.

 

 

مثبت ارزیابی شدن تاثیر سئو سایت بر برندینگ به دلیل استراتژی است که سئو دارد. برندی در نتایج اولیه جستجو قرار می گیرد که از سئو خوبی برخوردار باشد. سئو در واقع کمک می کند آنچه مشتری نیاز دارد به سرعت در دسترسش قرار گیرد و این فرمول همان فرمول قدرت گرفتن یک برند است. برقراری ارتباط در راستای رفع نیاز مشتری که موجب افزایش اعتبار یک برند می شود. تاثیر سئو سایت بر برندینگ است که یک برند را قادر می سازد در اذهان ماندگار شود. مهمترین تاثیری که سئو بر برندینگ می گذارد اعتبار بخشیدن به سایت نزد موتورهای جستجوگر است. زمانی که یک برند قوی می خواهید، تمرکز خود را بر تمام خدمات بازاریابی و هماهنگی مشتریان بگذارید. با سئو این امر امکان پذیر است. نقش سئو بر برندینگ یا درک تاثیر سئو سایت بر برندینگ مناسب در استراتژی رتبه بندی منجر به بروز یک برند قوی که در تعامل با مشتری قدرتمند و فعال است، خواهد شد که به خودی خود می تواند رتبه را نزد موتور جستجو افزایش دهد. پیامد سئو خوب، تجربه ی بهینه ی کاربر از دسترسی است. موتور های جستجو به چگونگی تحلیل یک تجربه ی کاربری مطلوب یا نامطلوب واقفند و همواره تجربه ی مثبت کاربر تبدیل به یک عنصر محوری موفقیت برای وب سایت و تبدیل شدن آن به برند خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

آیا نیاز به مشاوره در زمینه کسب و کار خود دارید؟

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید!

 

ما راه حل را می دانیم ، در غیر اینصورت آنرا می یابیم.           .We know the solution, Otherwise We will find it

ارتباط با ما

درباره ما

علیرغم وجود فرصت های گوناگون برای ادامه این مسیر در خارج ازکشور، دغدغه اداره کسب و کارها به شیوه کاملا سنتی در کشور عزیزمان من را بر آن داشت که قدم به عرصه مشاوره کسب و کار گذاشته تا بتوانم به نوبه خود گام هایی را هر چند کوچک در نزدیک تر کردن شیوه مدیریت کسب و کارهای کشورمان به سمت استانداردهای روز دنیا بردارم.