adev.jpeg

مشاوره کسب و کار به منظور کمک به بهبود عملکرد و بهره وری بیشتر و بهتر هر سازمان ، شرکت و تجارتی مورد نیاز می باشد. مشاورین کسب و کار با تحلیل و بررسی فعالیت شما، راه حل هایی را برای بهبود و بازسازی ساختار مجموعه شما ارائه می دهند.

صاحبان کسب و کار زمانی که در خصوص مسیر انتخابی تجارت خود و یا پیش بینی بازار و امکان سنجی های رقابتی نیاز به مشاوره های تخصصی ، برندسازی و افزایش فروش دارند ، به یک کارشناس مشاوره کسب و کار برای تعیین استراتژی تجارت خود به نیاز خواهند داشت.

هدف از مشاوره کسب و کار همراه بودن در کنار افراد به منظور رشد و ترقی در کسب و کار می باشد، یک مشاور کسب و کار با استفاده از ارائه خدمات مشاوره می تواند ما را در رسیدن به هدفمان در تجارت هدایت کند.

در شروع هر کاری نیاز به راهنمایی و مشاوره در آن زمینه وجود دارد که با استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار می توانید در رابطه با فعالیت خود از مشاوره کسب کار کمک بگیرید.

 

مشاور کسب و کار چه کارهایی را انجام می دهد؟

تخصص در بازار

شناسایی مشکلات

تکمیل کارکنان موجود

شروع یک تغییر در فعالیت

واقع گرایی در ارزیابی ها

آموزش و تربیت کارمندان

احیای یک سازمان

ایجاد یک کسب و کار جدید ‏

 

گروه مشاوره کسب و کار سیاوش ستوده در  زمینه  مدل کسب و کار (Business Model) ، برنامه کسب و کار (Business Plan) ، برنامه ریزی استراتژی (Strategic Planning) ، ارتقای مهارت های مدیریتی (Improvement of Management Skills) ، راه حل های خلاقانه (Creative Solutions) ، برند سازی (Branding) ، برنامه بازاریابی (Marketing Plan) ، بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) ، مشاوره اشخاص (Personal Coaching)  می تواند به شما در بهبود عملکرد کسب و کارتان و همچنین رونق اقتصادی یاری رساند.

 

 

مطالب مرتبط:

برنامه کسب و کار (Business Pla

مشاوره اشخاص (Personal Coachin

مدل کسب و کار (Business Model)

درخواست مشاوره

توصیه های مشاوره کسب و کار برا

مزیت های استخدام یک مشاور کسب

 

آیا نیاز به مشاوره در زمینه کسب و کار خود دارید؟

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید!

 

ما راه حل را می دانیم ، در غیر اینصورت آنرا می یابیم.           .We know the solution, Otherwise We will find it

ارتباط با ما

درباره ما

علیرغم وجود فرصت های گوناگون برای ادامه این مسیر در خارج ازکشور، دغدغه اداره کسب و کارها به شیوه کاملا سنتی در کشور عزیزمان من را بر آن داشت که قدم به عرصه مشاوره کسب و کار گذاشته تا بتوانم به نوبه خود گام هایی را هر چند کوچک در نزدیک تر کردن شیوه مدیریت کسب و کارهای کشورمان به سمت استانداردهای روز دنیا بردارم.