conslt.jpg

آموزش فروش موفق به کارمندان از لحظه ای که آنان را استخدام می‌کنید واجب و ضروری است. وقتی کارمندان فروش جدیدی استخدام می‌کنید، به آخرین چیزی که فکر می‌کنید این است که بخواهید آن‌ها را بعد از چند هفته یا چند ماه اخراج کنید. این مسئله به کل شرکت ضرر می‌زند. نه تنها شرکت مقدار زیادی زمان و پول برای این افراد سرمایه‌گذاری می‌کند، بلکه مشتریان و سایر کارمندان نیز با مشاهده‌ی اخراج افراد جدید از لحاظ روانی دچار آسیب می‌شوند.

با این‌ حال، هم‌چنان بسیاری از شرکت‌ها افراد جدید‌الورودی را بدون اقدامات آموزشی و انگیزشی کافی، در مقام کارمند فروش‌ شان قرار می‌دهند.

 

۶ نکته برای آموزش فروش موفق به کارمندان که بسیار کاربردی است.

در این نوشتار کوتاه، به چند نکته اشاره می‌کنیم که از طریق آن‌ها می‌توانید برای آموزش فروش موفق به کارمندان تان گام های خوبی بردارید تا در شغل جدیدشان به موفقیت برسند و میزان فروش شرکت‌تان را نیز افزایش دهند:

 

۱. ادغام فروش و بازاریابی

پیش از شروع فرایند فروش واقعی، تیم‌های فروش و بازاریابی را با یکدیگر ادغام کنید، زیرا آن‌ها افراد کلیدیِ درگیر با مشتری محسوب می‌شوند.

 

۲. کارمندان را غرق اطلاعات نکنید

کارمندان فروش را غرق در اطلاعات غیر ضروری نکنید. از آن‌جا که نظریه‌های بسیاری در زمینه‌ مفاهیم و فرایندهای فروش وجود دارند، هضم این اطلاعات برای کارمندان فروش بسیار دشوار خواهد بود.

 

۳. تمرکز بر فواید محصولات

آموزش باید بر فواید محصولات، و هم‌چنین توضیحات مفصلی در زمینه‌ی ویژگی‌های گوناگون آن‌ها متمرکز باشد.

 

۴. آموزش ترکیبی

آموزش فروش‌تان را با استفاده از یادگیری ترکیبی پیاده‌سازی کنید؛ این آموزش باید ترکیبی از کلاس‌های واقعی و آموزش آنلاین باشد.

 

۵. تهیه‌ پادکست‌ های انگیزاننده

پادکست‌هایی از نقل قول‌های انگیزه ‌بخش در زمینه‌ فروش تهیه کنید. این پادکست‌ها می‌توانند به مسئولان فروش انرژی بدهند؛ به علاوه، آن‌ها به آسانی قابل پخش و مشاهده هستند، حتی هنگام راه رفتن و حرکت.

 

۶. استفاده از داده‌‌های واقعی و به‌ روز

جهت اطلاع‌ رسانی به کارمندان فروش درباره‌ تغییرات قیمت، سهم بازار، و سایر اطلاعات مرتبط از داده‌های واقعی و به‌ روز استفاده کنید. این کار به کارمندان فروش کمک می‌کند، بتوانند وضعیت فروش‌ تان را بهبود ببخشند.

 

 

آیا نیاز به مشاوره در زمینه کسب و کار خود دارید؟

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید!

 

ما راه حل را می دانیم ، در غیر اینصورت آنرا می یابیم.           .We know the solution, Otherwise We will find it

ارتباط با ما

درباره ما

علیرغم وجود فرصت های گوناگون برای ادامه این مسیر در خارج ازکشور، دغدغه اداره کسب و کارها به شیوه کاملا سنتی در کشور عزیزمان من را بر آن داشت که قدم به عرصه مشاوره کسب و کار گذاشته تا بتوانم به نوبه خود گام هایی را هر چند کوچک در نزدیک تر کردن شیوه مدیریت کسب و کارهای کشورمان به سمت استانداردهای روز دنیا بردارم.