ادامه مطلب...

رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان، به اهداف مهم طرح مشاغل خانگی اشاره کرده است و اعلام نموده که  ایجاد جمعه بازارها، بازارچه‌های محلی و طرح بازار مشاغل خانگی در فضای مجازی یک امر مهم برای ایجاد اشتغال است. وی در ادامه تاکید نمود که  ICT توانسته است تا گستره ارتباطات را گسترش دهد و واسطه‌ای برای تمام محصولات و خدمات حوزه مشاغل خانگی و خرد با کیفیت و ارزان باشد.

ادامه مطلب...

در جدیدترین گزارش منتشره از آخرین وضعیت محیط کسب و کار در زمستان سال قبل، رقم این شاخص به عدد ۶.۲۷ رسیده است و در شرایطی که رسیدن به عدد ۱۰ بدترین میزان ممکن در این شاخص خواهد بود، وضعیت شاخص کسب و کار در قیاس با پاییز سال قبل بهبود نسبی پیدا کرده است. آخرین آمارها نشان می‌داد که در پاییز سال ۹۷ شاخص ملی کسب و کار در عدد ۶.۴۹ قرار گرفته بود.

ادامه مطلب...

در هر شکلی از فعالیت، برندینگ (Branding) از مهم ترین جنبه های کسب و کار شماست. داشتن یک استراتژی اثر بخش در برندینگ در رقابتی ترین بازارها هم می تواند حاشیه ای امن برای شما ایجاد کند. اما ” برندینگ ” چه معنا و مفهومی دارد؟ برندینگ چگونه می تواند  کسب و کارهای کوچکی مانند استارتاپ ها را تحت تاثیر قرار بدهد.

ادامه مطلب...

هدف از مدیریت برند و محصول ، افزایش ارزش محصولات برای مشتریان و در نتیجه کسب حق امتیاز برای آن محصول است. بازاریابان، به آرم تجاری بعنوان وعده ای می نگرند که درباره ی کیفیت مورد انتظار مشتریان از محصولات به آنها داده شده است.

ادامه مطلب...

برندسازی چیست؟ اگر تعریف «برند» را در گوگل جست‌وجو کنید، فقط در صفحه‌ی اول نتایج سی یا چهل تعریف متفاوت پیدا می‌کنید. کج‌ فهمی‌های مربوط به تعریف برند آن‌قدر زیاد هستند که شاید بهتر باشد توضیح بدهیم که برند چه چیزهایی نیست: برند لوگو نیست. برند اسم نیست. برند نشان تجاری، نماد یا آهنگ تبلیغاتی نیست. بله، این موارد روی برند تأثیر می‌گذارند، ولی برند شامل همه‌ی این موارد و حتی بیشتر از اینهاست.

ادامه مطلب...

برندها کاربردهای متنوعی برای کسب‌وکارها، محصولات و افراد در چشم‌اندازِ پویای بازاریابی امروز دارند؛ جایی که در آن اطلاع‌رسانی و انتشار پیام، دیگر به نهادهای رسانه‌ای محدود نمی‌شود. هر مصرف‌کننده‌ای از طریق استفاده از رسانه‌های اجتماعی می‌تواند ناشر برند محبوب خودش باشد و آن را ترویج دهد.

ادامه مطلب...

برندینگ یا همان برندسازی یکی از مهم‌ترین ابعاد هر کسب‌ و کاری، کوچک یا بزرگ است. در بازار رقابتی امروز، استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود. اما برندسازی واقعا چه معنایی دارد و چگونه بر کسب‌ و کار شما اثر می‌گذارد؟

ادامه مطلب... 

بیزینس پلن یا طرح کسب و کار یک نوشته رسمی است که اهداف کسب و کار را تعیین، دلایل امکان تحقق اهداف را ذکر و برنامه هایی که برای رسیدن به این اهداف دنبال می شوند را ارائه می کند. بیزینس پلن در واقع طرح مالی و عملیاتی یک کسب و کار را در اختیار شما می گذارد .

ادامه مطلب...

استراتژی برندسازی بنگاه که معماری برند نیز نامیده می شود در باره چگونگی ساخت برند برای محصولات جدید، که از اهمیت فوق العاده ای نیز برخوردار است، تصمیم گیری  می نماید.

ادامه مطلب...

مقایسه هنگام خرید تنها منتهی به مقایسه قیمت ها نمی شود بسیاری از شركت ها به منظور فروش محصولاتشان درگیر مسائلی از جمله كیفیت محصولشان و اعتبار نام شركتشان نیز می شوند. در این هنگام است كه مشتریان به هنگام خرید كالا و متناسب با ضروری بودن و ارزش خرید سوالات گوناگونی برایشان ایجاد می شود برای مثال ایا این محصول از اعتبار لازم برخوردار است یا ایا این محصول می تواند نیاز من را براورده كند و ...

ادامه مطلب... 

هنگامی‌که صحبت از برند و برندسازی می‌شود خیلی از مردم جامعه به یاد مارک و لوگوی تجاری می‌افتند در صورتی‌ که مفهوم برند چیزی فراتر از طراحی لوگو است و نام تجاری به‌ خودی‌ خود هیچ معنا و مفهومی ندارد مگر اینکه برای آن نام تجاری، جایگاه ویژه‌ای را در ذهن ایجاد کنید.

ادامه مطلب... 

برندسازی یکی از اصول مهم حرفه‌ای در دوره حیات یک سازمان به حساب می‌آید و کسی نمی­تواند اهمیت برندینگ را انکار کند. امروزه برندسازی یا برندینگ (Branding) در شرکت‌های موفق، مانند گذشته یک عمل  تشریفاتی نیست؛ بلکه توانایی به وجود آوردن برند و هدایت آن، یک ویژگی ضروری هر مدیری محسوب می­‌شود.

ما راه حل را می دانیم ، در غیر اینصورت آنرا می یابیم.           .We know the solution, Otherwise We will find it

ارتباط با ما

درباره ما

علیرغم وجود فرصت های گوناگون برای ادامه این مسیر در خارج ازکشور، دغدغه اداره کسب و کارها به شیوه کاملا سنتی در کشور عزیزمان من را بر آن داشت که قدم به عرصه مشاوره کسب و کار گذاشته تا بتوانم به نوبه خود گام هایی را هر چند کوچک در نزدیک تر کردن شیوه مدیریت کسب و کارهای کشورمان به سمت استانداردهای روز دنیا بردارم.